1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1907-1908 Szövetségi ÉrtesÃtÅ‘, az Országos Katolikus Szövetség hivatalos lapjának egybekötött számai, 2 kötet: I. évf. 5-12. sz. + II. évf. 1-3. sz. Szerk.: Szentiványi Károly. Félvászon-kötésben, a lapokon helyenként sérülésekkel.