6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
1909-1908-1909 Háztartás. XV. évf. 1 (505) - 39 (539.) számok, 1909. jan.1-dec .10. Hozzákötve: XIV. évf. 36. (504) sz. + A Háztartás 1908. évi karácsonyi melléklete. + 1909 A Magyar Hölgykoszorú hivatalos közlönye. I. évf. 1. - 6. számok. 1909. jan. 20. - márc. 1. + 1 szám. (Körbevágták, hiányzik a dátum, és a többi adat. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal, sérült, és sérült, hiányos, vagy hiányzó lapokkal, kivágásokkal.