2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
1940-1943? A Pénztári Orvosok Lapja nevű havilap, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének I. évf. 1-7. sz. teljes évfolyam. + II. évf. 1-12 sz.teljes évfolyam. + III. évf. 1 sz. Szerk.: Borbély Mihály. + További 24 szám, de évszám és egyéb jelölés nélkül. Ezek hiányosak. Átkötött félvászon-kötésben.