3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1952 Közlekedéstudományi Szemle II. évf. 1-12. sz., 1952. január-december. (Teljes évfolyam egy kötetben). Félvászon-kötésben, a borító kissé sérült, a lapok nagyrészt jó állapotban.