1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1927 Pécs szabad királyi város közönségének tulajdonát vevő mezőszéli városi kislakásos lakótelep, valamint a városi szükséglakások házirendje.4p. Hajtva
1928 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése az LVI.-LXIV. egyleti évekről (1919.-1927.) Bp., "Hangya"-ny., 172+(4) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, az elülső és hátsó papírborítók bekötve.
1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
cca 1927 Magyar motívumok gyűjteménye. 36 lapon 600 ábrával. Összeáll. és kiadja: Gergely János tanár, Újpest. Bp., M. Kir. Földtani Intézet-ny., 36 t. (Komplett). Sérült kiadói papírmappában.
1928 Vasutasok Jótékonysági Országos Egyesülete alapszabályai (egyben tagsági igazolvány). Bp., 1928, Budai Ny., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.