Printed Materials

Number of items: 434

18082.

4 000 HUF
10,61
11,43
cca 1900 Különféle néprajzi témájú nyomdai levonóképek feltehetőleg a Regélő Torockó c. könyvhöz.
18083.

1 600 HUF
4,24
4,57
18084.

1 600 HUF
4,24
4,57
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
18085.

2 000 HUF
5,31
5,71
1901-1902 Divat Salon. XV. évf. 1., 3., 5., 7., 9-14.,17-18, 20-23 számok. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte rengeteg divat illusztrációval, valamint az illusztrációk között szecessziós illusztrációkkal is. Bekötött színes illusztrált borítókkal. Gazdag korabeli reklámanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, a hátsó tábla elvált a testtől, a kötése sérült, laza, kissé foltos, kissé szakadt lapokkal, de közte sérültek is, egy lap sérült, hiányos.
18086.

8 000 HUF
21,22
22,86
1902 Barcs-Pakráczer Eisenbahn Actien-Gesellschaft Siebzehnte Ordentliche Generalversammlung abgehalten zu Budapest, am 30. Juni 1902, Bericht, Beschlüsse, Bilanz und Betriebsrechnung, Statistik, borító leszakadt, 36p
18087.

2 000 HUF
5,31
5,71
1902 Eger r. t. város építési szabályrendelet tervezete, 56p
18088.

5 500 HUF
14,59
15,71
1903 A Poprádvölgyi (Poprád-Késmérki) H. É. Vasút Részvénytársaság XIV. évi jelentése és zárszámadása az 1902-iki üzletévről
18089.

2 000 HUF
5,31
5,71
1903 A Szepesbéla-podolini H. É. Részvénytársaság X. évi jelentése és zárszámadása az 1902-iki üzletévről
18090.

2 000 HUF
5,31
5,71
18091.

1 600 HUF
4,24
4,57
18092.

3 000 HUF
7,96
8,57
1905 Az óbecsei (Délvidék) Korona Nagyszállóban Vékey Zoltán kir. járásbíró részére adott ebéd étlapja csipkés-szecessziós mintával, szép állapotban
18093.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF