Printed Materials

Number of items: 434

1912 A Szepesváraljai H. É. Vasút Résvénytársaság jelentése és zárszámadása 1911. évi december hó 31-ével
18118.

2 000 HUF
5,31
5,71
1912 Meghívó Nemzeti Sport Club táncestélyére, fametszet, papír, 16x10 cm
18119.

4 000 HUF
10,61
11,43
1912-1915 4 db vasúti menetrend pótlék
18120.

2 000 HUF
5,31
5,71
1913 Párizs nevezetességeit bemutató képes album, 24 db képpel
18121.

1 000 HUF
2,65
2,86
1913 Századok legendái. Írták: Ambrus Zoltán, Bársony István, Bródy Sándor, Déchy Mór, Kenedi Géza, Krudy Gyula, Lovik Károly, Pekár Gyula, Sebestyén Károly, Szász Zoltán. Szerk.: Virter Ferenc. Benne izgalmas témákkal, vadászat, lovas-sport, divat, művészet, hegymászás...stb. Bp., [1913], Országos Monografia Társaság,(Hornyánszky-ny.), 4+373+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Oldalszámozáson belül 22 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, levált elülső táblával, hiányos gerinccel, szakadozott címlappal, sérült, hiányos tartalomjegyzékkel, szétvált kötéssel (32-33 oldal között), az elülső szennylap és a címlap levált, egy tábláról a kép hiányzik, 41x31x4 cm
18122.

8 000 HUF
21,22
22,86
1913 Magyar Királyi Államvasutak - A szombathelyi üzletvezetőség B táblázatába tartozó alkalmazottainak rangsora, melléklet a Hivatalos Lap-hoz, gyűrődésekkel
18123.

1913 Magyar Királyi Államvasutak - A szombathelyi üzletvezetőség "B" táblázatába tartozó alkalmazottainak rangsora, melléklet a "Hivatalos Lap-hoz", gyűrődésekkel

4 000 HUF
10,61
11,43
1913 Méhészeti kiállítás nagy méretű litografált oklevele, magyar kiállító részére, ragasztott beszakadásokkal 37x53 cm
18124.

8 000 HUF
21,22
22,86
18138.

2 000 HUF
5,31
5,71
1914 Könyvtári Szemle II. évf. 3-6. sz., 1914. március-június, szerk.: Kőhalmi Béla. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
18139.

1 600 HUF
4,24
4,57
Díszítő Művészet folyóirat 1914. évi 2., 4., 5. és 6. száma, borítók, reklámok és mellékletek nélkül
18140.

3 600 HUF
9,55
10,29
18141.

3 600 HUF
9,55
10,29
9
1916 ,,Palyánk hősi sirjára emlékül. Kiadja a gyászoló család. Gyászjelentés és megemlékezés Dr. Györe Pál (1882-1915) ügyvéd, földbirtokos, katonatisztről. Máramarossziget, 1916, Wizner és Dávid-ny., 1 sztl. lev.+ 16 p. Tűzött papírkötés.
18142.

1916 ,,Palyánk hősi sirjára emlékül. Kiadja a gyászoló család." Gyászjelentés és megemlékezés Dr. Györe Pál (1882-1915) ügyvéd, földbirtokos, katonatisztről. Máramarossziget, 1916, Wizner és Dávid-ny., 1 sztl. lev.+ 16 p. Tűzött papírkötés.

2 400 HUF
6,37
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF