8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.