17372.
466. Closed Online auction
Scout
2 000 HUF
Major Dezső: Cserkészőrsvezetők könyve. Magyar Cserkész Könyvei 9-13. sz. Bp., 1927, Magyar Cserkész-Szövetség, 276 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.