https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 102
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3142679
12953
466
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Nőalak. 1991. Márvány talapzaton. Talpazaton kis ütődésekkel, jelzés nélkül, m: 60 cm
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
3142686
12954
466
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3142684
12955
466
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
3006912
12956
466
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Pistyur Imre (Csobánka, 1953-): Szitakötő. Faragott és pácolt vulkáni kő, jelzés nélkül, hibátlan, 23x13x15 cm. Proveniencia: Az alkotó ajándékozta a beadó családjának. "1967-től Szalóky Sándor és Szegvári Károly festőművészek voltak a tanítómesterei. 1970-1976 között a szentendrei művelődési ház képzőművészeti körébe járt, ahol Pirk János és Markó Sándor tanította, majd 19786-78 között ifj. Koff...
Starting price:
100 000 HUF
3029519
12957
466
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg...
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029931
12958
466
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3078806
12959
466
0
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Ismeretlen művész (Benczédi Sándor?): Baglyos lány. Samottos kerámia szobor zománc díszítéssel, Nagy méretű. Jelzés nélkül 128 cm (négy részes) KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Starting price:
50 000 HUF
2909592
12960
466
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
3141335
12961
466
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Eskulits Tamás (1947- ): Keresztelő Szent János. Bronz plakett. Jelzett jj., hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel, 33,5x31 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2896433
12962
466
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Antik női szobor. Antik ón szecessziós táncoló női szobor kerek szépen polítúrozott fa talpon, szép állapotban, alak talpán apró hiányok, jelzés nélkül. m: 32 cm d:15cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2815713
12963
466
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm
Starting price:
12 000 HUF
2864544
12964
466
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
1
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment