13035.
466. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Vass Viktor (1873-1955): Krisztus fej. Mázas fajansz. Jelzett. Hátoldalt kis sérüléssel 34 cm