10089.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
22 000 HUF
Bényi László (1909-2004): Ökrös szekér. Tempera, papír, jbl.: Bényi László 59. 18,5x28 cm, keretben, üvegezett, kis sérülés.