10106.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.