10002.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
36 000 HUF
49
Czene Béla (1911-1999): Utcai kút. Olaj, vászon, jbl.: Czene Béla 1969 Szolnok; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 10523. 50x70 cm, keretezett, jó állapotú.