10035.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Miháltz Pál (1899-1988): Szentendrei házak. pasztell, papír, Jjl.: Miháltz Pál 959. 46x60 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.