10040.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.