10105.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Scholz Erik (1926-1995): Falusi táj. Olaj, vászon, jbl: Scholz. Hátoldalán Képcsarnok etikett: 10910. Erősen sérült, a festék több helyen pereg. 50x60 cm, keretben, sérült.