10060.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
130 000 HUF
336,79 EUR, 371,43 USD
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Lovasszekér. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta. 47x60,5 cm, keretben, sérült.