10099.
466. Closed Online auction
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Szalóky Sándor (1921-1978): HáztetÅ‘k. Akvarell, papÃr, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javÃtható.