10095. 466. Closed Online auction Auction of the paintings of the Hotel Gellért
13 000 HUF
16
0 HUF
Vincze Angéla: Provasz I. Olaj, vászon, jjl: Vincze Angéla. 59,5x50 cm, keretben, jó állapotú.
Photo of the item taken by : nagy_andras