Books: Architecture, Art

Number of items: 456

Zacke aukciós katalógus, kínai műtárgyak témában, 2022
19975.

4 000 HUF
10,61
11,43
Bassenge árverési katalógus, 19. századi metszetek és nyomatok témában, 2023
19976.

1 800 HUF
4,77
5,14
19977.

4 800 HUF
12,73
13,71
19978.

4 800 HUF
12,73
13,71
19979.

3 200 HUF
8,49
9,14
Bernáth Aurél: A kompozíció sorsa az újabb festészetben. [Budapest], 1937. (Athenaeum Rt. ny.) 137-167 + [1] p. Fedőborítóján dedikált: ,,Tilkovszky urnak őszinte tisztelettel Bernáth Aurél. Bernáth Aurél festőművész (1895-1982), a posztnagybányai stílus kiemelkedő képviselőjének fontos tanulmánya elveti a nonfiguratív festészet elveit. A tanulmány szövegét szövegközti és egész oldalas illusztrációs anyag kíséri. A belív lapjain kisebb, halvány foltosság. (Különlenyomat a Magyar Művészet 1937. IV. számából.) Fűzve, sérült, javított, enyhén foltos kiadói borítóban.
19980.

Bernáth Aurél: A kompozíció sorsa az újabb festészetben. [Budapest], 1937. (Athenaeum Rt. ny.) 137-167 + [1] p. Fedőborítóján dedikált: ,,Tilkovszky urnak őszinte tisztelettel Bernáth Aurél." Bernáth Aurél festőművész (1895-1982), a posztnagybányai stílus kiemelkedő képviselőjének fontos tanulmánya elveti a nonfiguratív festészet elveit. A tanulmány szövegét szövegközti és egész oldalas illusztrációs anyag kíséri. A belív lapjain kisebb, halvány foltosság. (Különlenyomat a Magyar Művészet 1937. IV. számából.) Fűzve, sérült, javított, enyhén foltos kiadói borítóban.

4 000 HUF
10,61
11,43
19981.

4 000 HUF
10,61
11,43
19982.

3 800 HUF
10,08
10,86
Pinczehelyi - Már megint. Bp., 2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19983.

4 000 HUF
10,61
11,43
19984.

4 000 HUF
10,61
11,43
Kontakt... aus der Sammlung der Erste Bank-Gruppe. Kontakt...works from the Collection of Erste Bank Group. Hrsg./Edited by Meum Moderner Kunst Stiftung Ludwig Wien. Köln,2006,Walther König. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19985.

1 800 HUF
4,77
5,14
Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19986.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF