Books: Architecture, Art Number of items: 456
3147040
20073
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db könyv - K. Pintér Tamás: Századeleji házak Budapesten + Budapest architectura ~ 1900 ~. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1 800 HUF
3145791
20074
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gilyén-Mendele-Tóth: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
3141943
20075
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nürnberg régi és új művészeti kiállításának képes tárgymutatója. Bp., 1929, Képzőművészeti Társulat, átkötött műbőr kötés.
1 800 HUF
3141950
20076
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1927 A régi és mai belga művészet kiállításának tárgymutatója. Az O. M. Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1927, Athenaeum. Átkötött egészvászon kötés.
1 600 HUF
3140695
20077
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gordon Lang: Pottery & Porcelain Marks (Porcelán- és kerámiajelzések). London, 2000, Octopus, angol nyelven, kissé kopott kiadói műbőr kötés.
2 000 HUF
3147492
20078
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Állami Könyvterjesztő Vállalat Antikvár könyv aukció. Bp., 1977, papírkötés, kopott.
1 000 HUF
3147249
20079
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1941 Zaragozai nemzetközi fotókiállítás katalógusa benne magyar fopósok képeivel pl Angyalfi Andor, Fruskovszky Dezső, Veress Ferenc 52 p
3 000 HUF
3144868
20080
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Breuer újra itthon. Breuer at home again. Breuer Marcell kiállítási katalógus. Marcel Breuer exhibition catalogue. Szerk.: Baldavári Eszter, Horányi Éva, Ritoók Pál, Sebestyén Ágnes Anna. Bp., 2017, Iparművészeti Múzeum / Museum of Applied Arts. Izgalmas képanyaggal illusztrált. Benne Breuer Marcell, és mások, közte Molnár Farkas, Fischer József, Bierbauer/Borbíró Virgil, Kozma Lajos, Kaesz Gyula,...
5 000 HUF
3146198
20081
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Véső Ágoston festőművész. H.n., 2001, k.n. 46p. Kiadói papírkötésben. Magyar, román és angol nyelvű bevezetővel és képleírásokkal.
1 800 HUF
3146326
20082
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 db plakátművészeti katalógus: DOPP csoport (Ducki, Orosz István, Pinczehelyi Sándor, Pócs Péter). H.n, 1986, k.n.. + Magyar plakát '66. 5. magyar plakát kiállítás + 6. országos plakát kiállítás
2 000 HUF
3147217
20083
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pipics Zoltán: Igy nézd a szépet! Ifjú műbarátoknak írta - - . 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. (DEDIKÁLT). Bp., é.n. (cca 1943-1944), szerzői kiadás (Légrády-ny.), 218+(6) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. A szerző, Pipics Zoltán (1900-1975) művészettörténész, a Képzőművészeti Társulat főtitkára, az OSZK főkönyvtárosa által Kövendi D...
1 800 HUF
3146951
20084
466
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marc Ferri - Drouot Richelieu. Dessins et tableaux anciens, objets de vitrine, montres anciennes, meubles et objets d'art. (Árverési katalógus). Párizs, 1991, ny.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, a tárgyak egy részénél kézzel beírt árakkal.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035