Books: Architecture, Art

Number of items: 456

7R2. 7 Réteg 2. Szerk.: e357 és Galkó Máté. Bp., 2009., nyn. Fekete fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Számozott (669./1000) példány.
20157.

2 000 HUF
5,31
5,71
Hommage a Lajos Kassák. [Antológia Kassák verseinek francia fordításaiból.] Ford.: Marc Alyn, Anne-Marie de Backer, Jacqueline Ballman, Jean Bancal, Marcel Bealu, stb. Vál. és szerk. Ladislas Gara [Gara László]. Dilbeek - Bruxelles,[1963], La Maison du Poete,2+93+2 p.+1 (Kassák Lajos portréja) t. Oldalszámozáson belül Kassák Lajos és Victor Vasarelly 2-2 linómetszetével. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20158.

8 000 HUF
21,22
22,86
Chris Achilleos - Nigel Suckling: Medusa. The third book of illustrations by Chris Achilleos. Text by Nigel Suckling. Limpsfield, 1990, Dragons World. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, Chris Achilléos (1947-2021) brit festőművész, grafikus, fantasy illusztrátor munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20159.

Chris Achilleos - Nigel Suckling: Medusa. The third book of illustrations by Chris Achilleos. Text by Nigel Suckling. Limpsfield, 1990, Dragon's World. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, Chris Achilléos (1947-2021) brit festőművész, grafikus, fantasy illusztrátor munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.

2 400 HUF
6,37
6,86
Le Corbusier: Új építészet felé. 1981, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20160.

1 600 HUF
4,24
4,57
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. köt. Bp., 1943, Officina, 46+(2) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
20161.

1 600 HUF
4,24
4,57
Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig,1927,E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20162.

2 800 HUF
7,43
8,00
Dercsényi Dezső: A mozaik. Ars Mundi VIII. köt. Bp., 1943, Officina, 33+(3) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
20163.

1 600 HUF
4,24
4,57
Csoóri Sándor - Sára Sándor: 80 huszár. Ötlettől a filmig. Bp., 1980, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20164.

1 200 HUF
3,18
3,43
Edmond Haraucourt: LHistoire de la France expliquée au Musée de Cluny. Paris, 1922, Librairie Larousse. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
20165.

2 800 HUF
7,43
8,00
20166.

2 800 HUF
7,43
8,00
20167.

2 800 HUF
7,43
8,00
20168.

7 000 HUF
18,57
20,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF