7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
A KÉVE könyve Szerk. Szablya János. Nyolcadik kötet. Számozott (219/?) példány. A könyvdíszeket Gara Arnold festőművész rajzolta. Budapest, 1916. Kéve (Világosság ny. és Herbst Samu) (beragasztott képek) Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.