8 000 HUF
Frank Davis: Antique glass and glass collecting (Antik üvegek és gyűjtésük. Hamlyn, 1973, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány.