1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Gilyén-Mendele-Tóth: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.