1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Julius Leisching: Das Bildnis im achtzehnten und neunzehnten Jahrhundert. Wien, 1906, Anton Schroll, 60+4 p.+8 t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.