2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Koós Judith: Újabb kutatások a XVI. századi olasz calligarphia történetében. A szerző, Koós Judith (1923-2006) művészettörténész, műkritikus által DEDIKÁLT példány! Különlenyomat. Bp., 1962, Akadémiai,141-166 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, sérült gerinccel.