1 200 HUF
Madarassy László: MűvészkedÅ‘ magyar pásztorok. Horváth JenÅ‘ eredeti rajzaival. Könyvbarátok kis könyve III. évf. 2. sz. Bp.,[1935],Magyar Könyvbarátok, 164 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.