2 000 HUF
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papÃr védÅ‘borÃtóval. + Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papÃrkötés.