2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült fűzéssel, kijáró címlappal.