2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vegyes művészeti témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, összesen 11 db, közte: Kozák Károly: A magyarországi szakállas puskák fejlődéstörténetéről (1974), Pastinszky Miklós: Kálnoki Kata Huszton volt kelengyéje. (1969), Major Gyula: Új Kína iparművészete, Katona Imre: Egy habán tál Veszprém megyei vonatkozásai (1965), Holub József: Pécs város pecsétei (1958, hiányos borítóval), A német és németalföldi rézmetszés a XV. században. (1912), Lázár Béla: Tájékoztató a klasszikus festészetben, Örkény Ottilia: A művészettörténeti gondolat (1941), 1927-1928 Max Perl Bücher Auktion katalógusok, 2 db, S. Kende Kunst-Katalog Nr. 63. (1911.) Változó állapotban, közte sérültek is.