Kner, Imre: Korstílus a és a könyvművészet társadalmi felelősége. - - 1927. évi röpiratának hasonmásával. Zeitstil und soziale Funktion der Buchkunst. Faksimiledruck Imre Kner's "Betrachungen" 1927. Gyoma, 1979., Kner Nyomda. Kiadói papírkötés.
Evert van Muyden: Souvenirs de la Campagne Romaine. Orné d'un portrait, de 23 planches hors texte et de nombreuses vignettes d'aprés les dessins et croquis de l'auteur. Introduction de Paul Seippel. Géneve, 1923, Art Boissonnas, 1 t.+XXIV+64+4 p.+XXIII t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Evert Louis van Muyden (1853-1922) svájci festő, illusztrátor, grafikus. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (250./700) példány!
Sík Csaba: Picasso. (DEDIKÁLT). Bp., 1985, Helikon. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Sík Csaba (1934-1997) művészeti író, kritikus, művészettörténész által Dr. Buda Béla (1939-2013) orvos, pszichiáter részére DEDIKÁLT példány.
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én, Manus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Hans Wolff: Die Buchornamentik im XV. und XVI. Jahrhundert. Monographien des Buchgewerbs V. Band. Leipzig, 1911, Deutschen Buchgewerbevereins. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és a kötéssel, a hátsó borító és a hátsó két kihajtható tábla levált.
"...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával" - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.