Books: Architecture, Art

Number of items: 456

Hajnal Gabriella (szerk.): Gustav Klimt. Bp., 2010, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20061.

1 600 HUF
4,15
4,57
Dmitrenko-Fjodorova-Kuznyecova-Petrova: Az orosz művészet mesterei (Ötven rövid életrajz). Bp.-Moszkva, 1985, Gondolat-Raduga. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20062.

1 400 HUF
3,63
4,00
Hollósi Nikolett (szerk.): Henri Matisse. Bp., 2010, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20063.

2 800 HUF
7,25
8,00
20064.

2 000 HUF
5,18
5,71
K[urt] Zoege von Manteuffel: Der deutsche Kupferstich von seinen Anfängen bis zum Ende des sechzehnten Jahrhunderts. Kunstgeschichte in Einzeldästellungen Zweiter Band. München, én.,Hugo Schmidt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel.
20065.

1 800 HUF
4,66
5,14
Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. A katalógust tervezte: Szekeres István. Hódmezővásárhely, 1979, FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár - FIM Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
20066.

2 400 HUF
6,22
6,86
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. A szerző, Granasztói Szilvia. (1943-) iparművész, művészetpedagógus tanár által az Entz családnak DEDIKÁLT! Bp., 1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
20067.

2 400 HUF
6,22
6,86
Bertalan Tivadar: Bertalan. A művész, Bertalan Tivadar (1930-) Kossuth-díjas festőművész, grafikus, író és látványtervező által DEDIKÁLT példány! Vác, (1996),Nalors Grafika. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20068.

4 000 HUF
10,36
11,43
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én,Manus,(Cegléd, Sárik Gyula és Géza-ny.), 1-110 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne 3 kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, a gerinc alsó részén hiánnyal.
20069.

2 800 HUF
7,25
8,00
Ludwig Richter: Die gute Einkehr. Auswahl Schönster Holzschnitte mit Sprüche und Bildern. Die Blauen Bücher. Königsstein im Taunus - Leipzig, 1926, Karl Robert. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20070.

1 600 HUF
4,15
4,57
Pereházy Károly: Stílus és technika a kovácsoltvas-művességben. Bp., 1986., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
20071.

2 800 HUF
7,25
8,00
Sabján Tibor, Lengyelné Kiss Katalin, Lengyel Károly: Öntöttvas kályhák. Bp., 2006., Terc. 207 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20072.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF