Dmitrenko-Fjodorova-Kuznyecova-Petrova: Az orosz művészet mesterei (Ötven rövid életrajz). Bp.-Moszkva, 1985, Gondolat-Raduga. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1937 Max Perl Graphik-Handbücher Graphik des 15.-19. Jahrhunderts Handzeichnungen Städteansichten. Japanische und chincesiche Rollbilder und Frabenholzschnitte. Bücher des 15.-20. Jahrhunderts Exlibris. Max Perl Auktion 197. Berlin, Max Perl, 95+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
K[urt] Zoege von Manteuffel: Der deutsche Kupferstich von seinen Anfängen bis zum Ende des sechzehnten Jahrhunderts. Kunstgeschichte in Einzeldästellungen Zweiter Band. München, én.,Hugo Schmidt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel.
Kajári Gyula grafikusművész és Szabó Sándor korongos kiállítása. A katalógust tervezte: Szekeres István. Hódmezővásárhely, 1979, FIM Hódmezővásárhelyi Majolikagyár - FIM Stúdió. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. A szerző, Granasztói Szilvia. (1943-) iparművész, művészetpedagógus tanár által az Entz családnak DEDIKÁLT! Bp., 1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
Bertalan Tivadar: Bertalan. A művész, Bertalan Tivadar (1930-) Kossuth-díjas festőművész, grafikus, író és látványtervező által DEDIKÁLT példány! Vác, (1996),Nalors Grafika. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én,Manus,(Cegléd, Sárik Gyula és Géza-ny.), 1-110 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne 3 kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, a gerinc alsó részén hiánnyal.
Ludwig Richter: Die gute Einkehr. Auswahl Schönster Holzschnitte mit Sprüche und Bildern. Die Blauen Bücher. Königsstein im Taunus - Leipzig, 1926, Karl Robert. Német nyelven. Kiadói papírkötés.