Filep Antal: Tetőformák és oromzatok a Kisalföldön. (Separatum). Bp., (1990), Akadémiai Kiadó, 249-295 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
L. Kovásznai Viktória: ifj. Szlávics László / László Szlávics Jr. Bp., 2012. Argumentum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben
Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. A szerző, Gy. Szabó Béla (1905-1985) grafikus által DEDIKÁLT példány! Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Borbély Anikó-Várady Péter Pál: Erdély magyar templomai: Kalotaszeg. Ungarische Kirchen In Siebenbürgen. Bp., 1991, Unikornis. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
M. Várhelyi Vanda (szerk.): Vajda Lajos Múzeum. Szentendre, 1986, k.n. Vajda Lajos műveivel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben, borítón apró folttal, jó állapotban.
Henry Martin: Le style Louis XIII. La Grammaire des Styles. Paris, (1924),Librairie D'Art R. Ducher. Francia nyelven. Fekete - fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a címlapon kis hiánnyal, foltos.