Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Magyar Népművészet 4. Bp., 1972., Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült borítóval.
Kiss Kitti: Kovácsolt és öntöttvas edények a magyar szabadtéri múzeumokban. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum tárgykatalógusai 2. Szentendre, 2012, Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vegyes művészeti témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, összesen 11 db, közte: Kozák Károly: A magyarországi szakállas puskák fejlődéstörténetéről (1974), Pastinszky Miklós: Kálnoki Kata Huszton volt kelengyéje. (1969), Major Gyula: Új Kína iparművészete, Katona Imre: Egy habán tál Veszprém megyei vonatkozásai (1965), Holub József: Pécs város pecsétei (1958, hiányos borítóval), A német és németalföldi rézmetszés a XV. században. (1912), Lázár Béla: Tájékoztató a klasszikus festészetben, Örkény Ottilia: A művészettörténeti gondolat (1941), 1927-1928 Max Perl Bücher Auktion katalógusok, 2 db, S. Kende Kunst-Katalog Nr. 63. (1911.) Változó állapotban, közte sérültek is.
1913 Művészet. XII. évf. Szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner,(Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap sérült, a címlapon papírnyomok, a Körösfői Kriesch Aladár litográfia hiányzik.