Books: Architecture, Art

Number of items: 456

Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
20205.

1 000 HUF
2,59
2,86
20206.

1 600 HUF
4,15
4,57
Vintage Selection 2019-es katalógus, Kinszki, Angelo, Bak. stb művészi fotók. 76 + (12)p. Kiadói papírkötésben
20207.

1 400 HUF
3,63
4,00
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Magyar Népművészet 4. Bp., 1972., Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült borítóval.
20208.

1 000 HUF
2,59
2,86
Kiss Kitti: Kovácsolt és öntöttvas edények a magyar szabadtéri múzeumokban. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum tárgykatalógusai 2. Szentendre, 2012, Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20209.

2 800 HUF
7,25
8,00
20210.

3 200 HUF
8,29
9,14
20211.

2 600 HUF
6,74
7,43
Vegyes művészeti témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, összesen 11 db, közte: Kozák Károly: A magyarországi szakállas puskák fejlődéstörténetéről (1974), Pastinszky Miklós: Kálnoki Kata Huszton volt kelengyéje. (1969), Major Gyula: Új Kína iparművészete, Katona Imre: Egy habán tál Veszprém megyei vonatkozásai (1965), Holub József: Pécs város pecsétei (1958, hiányos borítóval), A német és németalföldi rézmetszés a XV. században. (1912), Lázár Béla: Tájékoztató a klasszikus festészetben, Örkény Ottilia: A művészettörténeti gondolat (1941), 1927-1928 Max Perl Bücher Auktion katalógusok, 2 db, S. Kende Kunst-Katalog Nr. 63. (1911.) Változó állapotban, közte sérültek is.
20212.

2 000 HUF
5,18
5,71
Stefan Koja: Monet. Vienna 1996. Prestel. Kiadói papírkötésben
20213.

600 HUF
1,55
1,71
1913 Művészet. XII. évf. Szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner,(Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap sérült, a címlapon papírnyomok, a Körösfői Kriesch Aladár litográfia hiányzik.
20214.

2 800 HUF
7,25
8,00
20215.

2 800 HUF
7,25
8,00
20216.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF