A XX. század művészete. Szerk.: Bartholy Eszter A művészet története. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gy. Szabó Béla: Kínai útivázlatok. A szerző által ALÁÍRT példány! Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16 db képzőművészeti és iparművészeti katalógus és prospektus: Marosán Gyula kiállítása 1986, Prutkay Péter 1997, Méhes Lóránt Zuzu 1991, Miháltz Pál 1985, Veszely Ferenc 2004, Pácser Attila portrék, Erdélyi Eta (dedikált), stb.
Bukta Imre kiállítása. Helikon Galéria, 1981. A művész, Bukta Imre (1952-) által ALÁÍRT példány! H.n., é.n., k.n.. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. 4 sztl. oldal. Kiadói papírkötés,.
Lendvai Rezső, Koltay Ferenc (szerk.): A szombathelyi székesegyház bombázása és újjáépítése. Az egyik szerkesztő, Lendvai Rezső, a a Szombathelyi Székesegyházi Főplébániai Egyházközség világi elnöke által DEDIKÁLT! Szombathely, 2015, Székesegyházi Főplébánia Képviselőtestülete és a Székesegyházért Alapítvány. 405 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal, könyvtest kissé vetemedett.
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.