Hegyi Lóránd, Dévényi István, Harsányi Józsefné (szerk.): Eklektika '85. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. 83 p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Bak Imre, El Kazovszkij, Halász Károly, Hencze Tamás, Nádler István, Pinczehelyi Sándor műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben.
Révész László László (1957-) képzőművész 2 katalógusa:
Révész László László. Bp., 1997., Dovin Galéria. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tudomásulvétel. Révész László László kiállítása. Szerk.: Udvary Ildikó. Bp., 1993., Kiállítási Csarnok. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1968 Horizon. A Magazine of Arts. Winter, 1968, Vol. X. Numer 1. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Szuromi Pál: Árnyak és parazsak. Ezredfordulós látleletek. Esszék, tanulmányok és kritikák. Bp., 2010, Hungarovox. Színes és fekete-fehér képekkel, közte Picasso, Deim Pál, Konok Tamás, Ef Zámbó István és mások műveivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Herbert Read: Arp. Ford.: Kristó Nagy István. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.