Books: Architecture, Art

Number of items: 456

Jeremy Howard: Art Nouveau, International and national styles in Europe. Manchester, 1996, Manchester University Press, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány az art nouveau stílusról.
19891.

8 000 HUF
20,73
22,86
19892.

8 000 HUF
20,73
22,86
Miniatures illuminations of Nisami's "Hamsah". Tashkent, 1985. Üzbég, orosz, és angol nyelven. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, foltos.
19893.

8 000 HUF
20,73
22,86
Judith Carmel-Arthur: Bauhaus. 2000, Carlton Books, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány a Bauhaus stílusról.
19894.

7 000 HUF
18,13
20,00
19895.

7 000 HUF
18,13
20,00
Dobrik István (szerk.): Feledy Gyula. Miskolc, 2008, Szépmesterségek Alapítvány, Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19896.

6 000 HUF
15,54
17,14
Caroline Wheater: Antique Furniture. 2013, Vivays, kiadói papírkötés, jó állapotban, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az antik bútorokról.
19897.

6 000 HUF
15,54
17,14
19898.

5 500 HUF
14,25
15,71
Petényi Katalin: Ámos Imre, az apokalipszis festője. Cinemastar, 2016, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19899.

2 800 HUF
7,25
8,00
19900.

3 000 HUF
7,77
8,57
19901.

6 000 HUF
15,54
17,14
R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe I-II. [Berlin], én., [Scarabaeus Verlag], 59 t.; 2 p.+ 60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappák, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült mappákkal, az I. mappában a tartalomjegyzék és egy tábla hiánnyal (43.), valamint az I. mappában egy tábla a hátoldalán javított.
19902.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF