20336.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Betscher Sándor - Rápóti JenÅ‘ - Polnár István: A gyógynövénygyűjtés zsebkönyve. Bp., 1957, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos, sérült borÃtóval, sérült cÃmlappal.