20353.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült ragasztott borító