20342.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1994, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a borítón ázásnyommal, sérült kiadói papír védőborítóban.