20332.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza kötéssel, a hátsó borítón sérüléssel.