20304.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Szentpétery Lajosné: Az én szakácskönyvem. Turda, ,Füssy József, 1-4,13/14,5-12,15-193 p. A borítón: Harmadik kiadás harmadik ezer. A címlapon: II-ik bővített kiadás, II-ik ezer. Ez a kiadás aukción még nem szerepelt. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, sérült borítóval, kopott, sérült gerinccel, sérült lapokkal, hibás kötéssel, a címlapon bejegyzésekkel.