20330.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Venesz József: Szakácskönyv. Szerk.: - - . Bp., 1960, Minerva. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.