20303.
466. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
Zemplényi Szabó Antónia: Képes budapesti szakácskönyv. Sz. Hilaire Josefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Gombos Erzsi, Moesz Gézáné, özvegy Gyöngyössy Sámuelné, Zemplényi Szabó Antalné nyomán szerkesztette: - -. Függelék: a Magyar gazdasszony házi kincstára c. munkával. Hatodik, négy színezett képpel, 53 fametszettel és számos kiváló magyar étellel bővített kiadás. Bp.,[1896],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+4+550+XIX+3 p.+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó szennylap hiányzik, az elülső szennylap és az első két lap kijár, egy lap lyukas (255/256) és az előtte lévő lapra ragadt a lyuk (253/254), egy lap sérült, javított (257/258), 259-273 között hiányzó lapokkal, néhány lapon kis szakadás, kis folt.