10 000 HUF
Berzeviczy Albert: Az absolutismus kora Magyarországon. 1849-1865. I-IV. köt. [Teljes]. Bp., 1922, Franklin-Társulat, 436 p.; 566 p.; 443+(1) p.; 106+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés (II-IV. köt.), ill. átkötött félvászon-kötés (I. köt.), változó, többségében jó állapotban, helyenként kissé sérült lapszélekkel, ceruzás bejegyzésekkel.