1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Cox György: Görög regék. Ford. s bevezetéssel ellátta: Komáromy Lajos. Bp., 1897, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, megviselt állapotban.