1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Henri Pozzi 2 műve: A háború visszatér... Ford.: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Orbók Attila előszavával. Bp., 1934, Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső borítót a hátsó tábla belsejére kasírozták, kopott borítóval.; Századunk bűnösei... Ford.: Marjay Frigyes. Bp., 1934., Marjay Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.