4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelméből. 1823-1848. I-II. kötet. (a mű 3. kötetben teljes.) Bp.,1886,Ráth Mór, XVI+461; VII+466; Korabeli aranyozott félvászon-kötés,